Často kladené otázky

Nejvíc vás zajímá tohle:

Nikdy jsem necvičil, nevadí to?

Nevadí, my tě to naučíme. Do autoškoly taky nejdeš až potom, co se naučíš řídit.

Jak to, že to tak dobře funguje?

Dobře napsaný program. Jaké cviky, jaká váha, kolik opakování, kolik sérií, jaká pauza, které dny se dělá co… Je to alchymie. Kterou ale ty řešit nemusíš, o všechno se postarají naši zkušení trenéři.

Kde tréninky probíhají?

V Železných koulích v Praze na Smíchově v ulici V Botanice, v Argentinské ulici v Holešovicích a v ulici Krátká ve Strašnicích.

Kolikrát týdně se trénuje?

Tréninky probíhají v gymu 5x týdně ve všední dny a jeden trénink trvá kolem hodiny. Podle toho, jak na tom jste a kam se chceš dostat, můžeš dostat ještě domácí úkoly v podobě sprintů, běhání nebo veslování. Ty jsou pak dva-, tři- nebo pětkrát týdně.

Jak dlouho trénink trvá?

Sakumprásk kolem hodiny a čtvrt i se sprchou.

Jak velké jsou tréninkové skupiny?

3 – 5 lidí. To považujeme za dobrý průsečík mezi tím, aby byl náš přístup 100% individuální, ale zároveň aby měl trénink kolektivního ducha. Skupinový scénář je jeden z našich receptů na úspěch.

Co se stane, když nebudu moct na trénink?

Máš nečekanou poradu v práci nebo potřebuješ k doktorovi? V pohodě, trénink se dá nahradit v jiný čas v jiné tréninkové skupině. Naši trenéři si info o tobě mezi sebou předají. V krajním případě se dá trénink nahradit v neděli večer.

Dají se v průběhu měnit časy, kdy chodím cvičit?

Každý student má svoji skupinu a svého trenéra, které by ve vlastním zájmu neměl měnit. Nárazově se dá trénink nahradit v jiné skupině. Pokud se ti v průběhu programu diametrálně změní režim, budeme se snažit vyjít ti vstříc. Když to nebude na úkor jiných, na lecčems se s námi lze domluvit. :)

Dá se to skloubit s prací?

Prokazatelně ano. :) Často se stává, že studenti v průběhu programu musí třeba na služebku - tvůj trenér ti bude schopen upravit trénink pro jiné podmínky nebo si program můžeš o zameškaný čas prodloužit.

Co když budu mít výpadek kvůli nemoci nebo služebce?

To se může stát. Proto má každý student nárok program až o 14 dní prodloužit.

S čím se cvičí?

Je to mix tréninku s velkou činkou, vlastní váhou, kettlebellem, sprintování, veslování a běhání. Konkrétní skladba tréninku dost záleží na tom, co od toho chceš a s čím do toho vstupuješ.

Nejím maso/ořechy/brokolici – je to problém?

Ne, nikoho do ničeho nenutíme a šijeme výživový program na míru. V minulosti u nás programem prošla hromada vegetariánů, veganů, celiaků, diabetiků nebo vyznavačů paleo stravy. Na breathariány zatím čekáme.

Co se bere za doplňky stravy?

Na doplňcích stravy tento program nestojí, v první řadě tě naučíme kvalitně jíst. Pokud si chceš dopřát třešničku na dortu ve formě suplementů, můžeš sáhnout po našich vlastních na Kouloniálu. S výběrem ti pomůže tvůj trenér.

Můžu k tomu dělat další sporty?

Ano a hodně našich absolventů chodilo hrát hokej, fotbal nebo třeba badminton.

Co když mám zdravotní problém?

Nejsi první ani poslední. Jsou hranice, přes které nejdeme, protože zdraví je pro nás prioritou. Na druhou stranu za sebou máme dlouhou historii lidí, kterým jsme pomohli od špatných ramen, bolestí zad nebo kolen. Konzultací s doktorem nic nezkazíš.

Je to i pro holky?

Že váháš, mrkni do galerie. :) Trénink pro holky a kluky se od sebe trochu liší - někdo víc ocení široká ramena, někdo kulatej zadek, že jo. :)

Co si mám přinést na trénink?

Pohodlné oblečení, vodu a ručník a sváču po tréninku. Cvičí se bez bot. Vodu, sváču, ručník i nějaký to oblečení máme kdyžtak k dispozici na recepci.

Je to nějak věkově omezené?

Nejstaršímu účastníkovi bylo necelých 60, nejmladšímu lehce přes 20. Bereme kohokoli 18+, kdo je fyzicky způsobilý k tréninku. Program umíme přizpůsobit na jakoukoli úroveň.

Kontakt

Potřebuješ se na něco zeptat? Jsme tu pro tebe!

+420 773 729 852
[email protected]
Po-Pá 9:00-17:00
víkendy a státní svátky - odpočíváme