FAQ

Jak to, že to tak dobře funguje?

  1. Dobře napsaný program. Jaké cviky, jaká váha, kolik opakování, kolik sérií, jaká pauza, které dny se dělá co atp.
  2. Je to individuální. Málokdy dostanete přesné zadání, co máte dělat. Spíš se snažíme dát vám mantinely, ve kterých chceme, abyste se pohybovali a sledujeme, jak si vedete. Na základě toho určujeme, co se bude dít další trénink.
  3. Trenér a skupina vás motivují, takže to nevzdáte.
  4. Nataháte za 3 měsíce hromadu železa. V řádu stovek tun. A to se někde musí projevit.

Co od toho můžu čekat?

Má to několik rovin.

Za prvý, budeme pracovat na tom, abyste za tři měsíce udělali skokový progres, jak po stránce estetické, tak výkonnostní. Z hlediska estetiky umíme udělat jen dvě věci: pomoct vám zhubnout tuk a nabrat svaly. Co se týče výkonu, budeme pracovat na síle, kondici, silové vytrvalosti, rychlosti, výbušnosti a rychlosti, s jakou se zvládnete zotavit z výkonu.

Za druhý, trénink je zaměřen primárně na přenos do reálu. Nezajímá mě, kolik zvednete na benči, zajímá mě, jestli zvládnete odstěhovat piano do třetího patra, hrát si celý víkend s dětma nebo vyběhnout pět poschodí.

Za třetí, budeme pracovat na tom, abyste si udělali dobrý návyky a něco se naučili. Aby vám to, co v A12 získáte, vydrželo navěky.

Kolik to stojí?

Dostanete od nás 65 individuálních tréninků, vysvětlíme vám techniky cviků do nejmenších detailů a budeme dávat bacha, abyste je prováděli korektně, naučíme vás jak správně jíst, dáme vám výživový plán, budeme kontrolovat všechno, co sníte a budeme se o vás starat takřka 24 hodin denně. Výsledkem bude nejepší fyzická forma, jakou jste kdy měli.

Zadarmo to neděláme a cena odpovídá kvalitě. Tu si ceníme na 50.000 Kč. Pokud jste připraveni udělat tu nejlepší investici do sebe sama, objednejte se na nezávaznou konzultaci.

Ale Jarda u nás ve fitku dává trénink za dvě kila!

Hele v pohodě, jestli jste s Jardou spokojení, tak super!

Ale pravda je taková, že velkou část našich studentů tvoří lidé, kteří od Jardů z fitek odcházejí, protože u nich nemají valné výsledky ne po třech měsících, ale po třech letech.

Navíc se cena programu tak úplně nedá vydělit počtem tréninků. Dostanete toho daleko víc, než jen 65 hodin v tělocvičně.

Kde tréninky probíhají?

V Železných koulích v Praze na Národní třídě v ulici Opatovická, v Argentinské ulici v Holešovicích a v ulici Krátká ve Strašnicích.

Kolikrát týdně se trénuje?

Tréninky probíhají v gymu 5x týdně ve všední dny a jeden trénink trvá kolem hodiny. Podle toho, jak na tom jste a kam se chcete dostat, můžete dostat ještě domácí úkoly v podobě sprintů, běhání nebo veslování. Ty jsou pak dva-, tři- nebo pětkrát týdně.

Jak dlouho trénink trvá?

Sakum prásk kolem hodiny a čtvrt.

Jak velké jsou tréninkové skupiny?

3 – 5 lidí. To považujeme za dobrý průsečík mezi tím, aby byl náš přístup 100% individuální, ale zároveň aby měl trénink kolektivního ducha. Skupinový scénář je jeden z našich receptů na úspěch.

S čím se cvičí?

Amazing 12 je mix tréninku s velkou činkou, vlastní váhou, kettlebellem, sprintování, veslování a běhání. Konkrétní skladba tréninku dost záleží na tom, co od toho chcete a s čím do toho vstupujete.

Chci vypadat jako Hugh Jackman, je tento program pro mě?

Jste Hugh Jackman? Pak už nejspíš jako Hugh Jackman vypadáte. Pokud jste někdo jiný, zřejmě vypadáte jinak.

Každý jsme originál a my to respektujeme. Neslibujeme, že budete podávat výkony jako někdo jiný nebo vypadat jako někdo, kdo nejste.

Slibujeme ale, že z vás uděláme lepší verzi vás samotných.

A Chris Evans?

Ano, to ano.

Vážně?

Ne.

Nejím maso/ořechy/brokolici – je to problém?

Ne, nikoho do ničeho nenutíme a šijeme výživový program na míru. V minulosti u nás programem prošla hromada vegetariánů, veganů, celiaků, diabetiků nebo vyznavačů paleo stravy. Na breathariány zatím čekáme.

Co se bere za doplňky stravy?

Upřímně, drtivou většinu našich proměn jsme vyprodukovali bez použití doplňků stravy. A i když někdo suplementuje, tak jen základy – kvalitní protein, déčko, rybí tuk, minerály. Na doplňcích stravy tento program nestojí, ani se vám nebudeme snažit žádné prodat.

A pokud jste firma, prodávající doplňky, tady je odpověď na vaše nabídky: Ne, díky.

Můžu k tomu dělat další sporty?

Ano a hodně našich absolventů chodilo během A12 hrát hokej, fotbal nebo třeba badminton.

Co když mám zdravotní problém?

Nejste první ani poslední.

Jsou hranice, přes které nejdeme, protože vaše zdraví je pro nás prioritou. Na druhou stranu, máme za sebou poměrně dlouhou historii lidí, kterým jsme pomohli od špatných ramen, bolestí zad nebo kolen. Potřebujeme ale souhlas vašeho doktora, přes to nejede vlak.

Nejsem z Prahy, můžete mi to poslat, že bych si to odcvičil?

Ne.

Proč?

Trénink pod dozorem trenéra, ve skupině s ostatními lidmi a s naším vybavením je absolutní nutnost k tomu, aby program dodal optimální výsledky.

Je to i pro holky?

Samozřejmě že jo.

Drtivá většina chlapů, co chodí do posiloven, má problém vypadat jako chlapi. Musela byste pravidelně papat koktejl hodně kvalitních vitaminů (jestli mi rozumíte), abyste vypadala jako svalnatá almara.

Silový a kondiční trénink, který probíhá v rámci Amazing 12, vám pomůže zesílit, dostat se do formy, zbavit se tuku a taky v rozumné míře vybudovat nějakou tu svalovou hmotu – aby vaše tělo mělo hezké tvary.

Tréninkový plán pro kluky a holky se navíc liší.

A co když chci vypadat jako nabušená chlapna?

Pardon, to budete muset jinam. Ale svalnatý holky s atletickou postavou vyrobit umíme, to zas jo.

Mám si nosit vlastní vybavení?

K tréninku je potřeba činka a sada kotoučů, gymnastické kruhy, lavice, stojan na činky, sada jednoruček a kettlebellů.

Ano, noste si svoje vybavení.

Ano, je to sarkasmus.

Přestože tyto dotazy pravidelně dostáváme, náš gym je vybavený vším, co k tréninku potřebujete.

A co si tedy mám na trénink přinést?

Pohodlné oblečení, vodu, ručník a sváču po tréninku. Cvičí se bez bot.

Vodu, sváču, ručník i nějaký to oblečení máme kdyžtak k dispozici na recepci.

Je to nějak věkově omezené?

Nejstaršímu účastníkovi bylo necelých 60, nejmladšímu lehce přes 20. Bereme kohokoli 18+, kdo je fyzicky způsobilý k tréninku. Program umíme přizpůsobit na jakoukoli úroveň.

Jak se máte?

Máme se dobře, děkujeme za optání. Jak se máte vy?

Vypadá to skvěle, ale nevyhovuje mi frekvence tréninků nebo cena, co s tím?

V tom případě doporučujeme chodit na naše pravidelný skupinový lekce. Bližší info najdete tady.

Našli jste informace, které jste hledali?

Pokračujte vyplněním registračního formuláře nebo nás kontaktujte.

Chcete se přihlásit?

Pokračujte k registračnímu formuláři kliknutím na tlačítko.

Chcete ještě něco vědět?

Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.

Proč chceme, abyste vyplnili registrační formulář?

Chceme pracovat s lidmi, kteří nehledají zkratky a rychlá řešení, ale umí zabrat a udělat změnu. Vyplnění formuláře nám umožní poznat vás trochu blíž a udělat si představu o tom, co vás motivuje, co od Amazing 12 čekáte a za jakým účelem se chcete přihlásit.