Jak zvednout sám sebe nad hlavu?

Ve světě železa se říká, že kdo zatlačí svou váhu nad hlavu na striktním tlaku, dá se považovat za silného. Ziggy sice po absolvování Amazing 12 tento standard splnil, ale já osobně ho považuju za silného z úplně jiných důvodů:

  • za celé tři měsíce nevynechal jediný trénink, dodržoval domácí úkoly a plnil na 100% výživový plán
  • ačkoli většinou seděl tiše vzadu, vnímal jsem ho jako obrovský motor pro celou skupinu
  • nikdy jsem od něj neslyšel jedinou výmluvu nebo důvody, proč něco nejde
  • přístup k tréninku měl systematický až strojový (tady je třeba dodat, že je Ziggy programátor…)
  • vždycky přišel včas, byl připravený a udělal, co se po něm chtělo
  • a hlavně: když bylo potřeba, podpořil bez váhání ostatní členy party

Ziggy, klobouk dolů, bylo super tě tam mít!

Proč jsem šel do Amazing 12?

Do A12 jsem se přihlásil, protože jsem chtěl získat co nejlepší cvičební a stravovací návyky a sílu, která by byla přenositelná i do jiných sportů. To všechno se mi vrchovatě splnilo a jsem teď v nejlepší formě v životě. Beru to ale jako začátek další cesty.

Na jaké výkony jsem hrdý?

Pro mě není A12 o konkrétních výkonech, ale jsem hrdý, že jsem posunul svoje hranice ve všech disciplínách, kde jsme výkon měřili. Samozřejmě mě těší, že dokážu při striktním military pressu vytlačit nad hlavu víc než sám vážím a že třeba při benchpressu dokážu se svou původní maximální váhou udělat desítky opakování. Nejvíc jsem ale hrdý, že jsem splnil závazek, který jsem si dal a celý program odjel naplno a nevynechal jediný trénink.

Co ti Amazing 12 dal?

Skvělé cvičební a stravovací návyky, sílu, disciplínu, sebevědomí. Bude to znít jako klišé, ale hodně jsem zjistil i sám o sobě. Kromě toho jsem poznal několik skvělých lidí. Díky tomuhle dream teamu byl A12 absolutně amazing a bez nich bych se nejspíš nevyburcoval k takovým výkonům.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!