Tomáš P.

Největší překvapení

“Že mít trochu sílu se vážně hodí, a kam až to má přesah: mám jako hobby dynamickou sportovní pistolovou střelbu. Podstatně se mi zlepšila střelecká rychlost, protože mám daleko lepší silový úchop. Nikdy mě nenapadlo, že zrovna v tomhle poznám rozdíl. 

A druhá věc, jídlo. Nechce se tomu věřit, ale když člověk jí tak nějak “podle předpisů”, tak mu je fyzicky líp. Očekával jsem, že to bude na nic (rád vařím a tady jsem byl vcelku omezen) ale nakonec to není taková hrůza.”

Jak budu pokračovat po konci programu

“To se uvidí, shodou okolností budu krátce po skončení muset začít hodně cestovat, takže to bude těžší. Zatím jsem se dohodl s trenérem na čem přibližně pracovat, a na skupinové lekce budu docházet každý den, protože jsem si na to tak už zvykl a nechce se mi to měnit. “

Nejzásadnější progres

“Haha, ve všem? Ale ultimátně asi v hlavě – dřív jsem se na to díval tak, že “fitko není nic pro mě”. A pak zjistíš, že nejen že se do toho člověk dokáže dostat, ale nakonec ho to i baví a nebere to jako nutné zlo. A asi i s jídlem – nemám moc důvod si nepodržet některé z návyků, co se stravování týká.”

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!