Míra

Tadyhle Míru, šéfa Shoptetu, můžete vidět na stránkách únorovýho Forbesu. Najdete tam ale jenom nějaký nezáživný vyprávění o jeho byznysu. To podstatný, tedy o jeho cvičení v Kouli, najdete tady.

Nejzásadnější změna

Zhubnul jsem, což pomohlo tomu, že se cítím líp a nezadýchávám se, když jdu pěšky do třetího patra. Příjemným vedlejším efektem je, že jsem začal víc přemýšlet nad tím, co jím a víc jsem si hlídal, aby ty potraviny byly kvalitní a minimum z nich mělo na sobě napsanou dlouhou tabulku složení. 

Co jsem nečekal

Překvapilo mě, jak dobře funguje práce ve skupině. Ať už to bylo ve cvičení, kdy nám trenérka dodávala potřebnou motivaci a rady, nebo v jídelníčku, kde jsme si byli navzájem poradci i kontrolory. Vždy jsem byl zastáncem spíš individuálních cvičení, ale myslím, že bych takové výsledky neměl, nebýt zbytku týmu.

Co bude dál

Dril a forma cvičení se mi líbily tak moc, že už po pár týdnech jsem se rozhodl, že budu v Amazingu pokračovat dál. Jedu druhý turnus a před sebou mám další dva rezervované.

Největší progres

Ve stabilitě a posílení partií, na které jsem při cvičení dřív kašlal (boční břišní svaly a ramena). Pokud jde o maxima, na benchpressu jsem se zlepšil z 120kg na 135kg.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!