Martin

Jakou vnímáš největší změnu po absolvování programu?

Celkovou. Změnu cítím prakticky ve všem, neomezoval bych se na jednu konkrétní. Asi nejvíc ale přece jenom stravovací návyky – jedl jsem jako prase, alkoholu taky rozhodně víc, než bych měl… Teď je od základů vše jinak.

Co bylo za ty 3 měsíce osobně pro Tebe nejtěžší?

Leg day :-). Ten jsem z duše nenáviděl. Byla to celkově samozřejmě dřina, ve středu jsem ale pravidelně chcípal.

A co tě překvapilo?

Nejvíc mě překvapilo, jak rychle jsem se dokázal adaptovat na jídlo. Čekal jsem, že si budu dlouho zvykat, že mi bude chybět tohle a támhleto, že se budu večer klepat bez skleničky vína… Na dobrý se ale zvyká rychle, a protože se v amazingu jí a pije dobře a prostě tak, jak se jíst a pít má, tak jsem se přizpůsobil a najel na amazing režim hned a bez problémů.

Jak budeš pokračovat v tréninku po A12?

To je nejhorší! Najednou z toho vypadnout a koukat, jestli se mi už nezvětšuje břicho:) Hned v neděli jsem si dal sprinty, další den šel běhat a objednal si základní fitness výbavu na doma. Plánuju sprintovat, běhat a posilovat doma, možná si střihnu ještě pár tréninků MMA pro začátečníky.

V čem jsi zaznamenal největší progres?
Jednou jsem takhle vzal manželku a zvedl ji do vzduchu. Říkal jsem si, že asi zhubla… Nezhubla, což by vzhledem k její minikonstituci ani nebylo žádoucí, jenom jsem měl větší sílu. A pak jsem takhle ve druhé třetině amazingu sekal dřevo a nechápal, jak mi to jde od ruky. Jako kdybych tupou sekeru vystřídal za nejnovějšího fiskarse. No a pak jsem šel už po amazingu běhat, nasadil jsem na svém oblíbeném osmikilometrovém úseku volnější tempíčko (alespoň takový jsem měl pocit) – protože jsem během amazingu neběhal (kromě sprintů) a nebyl jsem si jistý, jak to zvládnu. Nakonec jsem v suchým triku doběhl o minutu rychleji, než byl můj nejlepší čas před amazingem.

U amazingu každý nejspíš vnímá hlavně ty fotky, jak jsme vypadali před a po. I já jsem chtěl mít lepší pocit z toho, když na bazénu sundám triko. Amazing je ale daleko, daleko víc. Ukáže vám, co všechno jste v životě dělali blbě – jak jste špatně žrali. Že alkohol fakt nepotřebujete (když jo, tak máte asi problém, s kterým vám ani amazing nepomůže). A že vašimi pokusy o cvičení jste si v lepším případě neublížili, ale že by to k něčemu bylo… Zvlášť by si amazing měli vyzkoušet všichni ti, kdo řešíte nějaký psychický chmury. Roky bojuju s úzkostma a za celou dobu mě nic tak neposunulo jako amazing. Přihlaste se.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!