Lukáš

Sice se říká, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, ale pro Koulí program A12 to tak úplně neplatí. Když jsem dojel svoje první kolo, okamžitě jsem věděl, že do toho půjdu znova. Amazing12 je totiž dost návykovej. A funguje. Skvěle.

Těch prvních dvanáct tejdnů uteklo jak voda, jídlo, kterýho jsem se ze začátku nejvíc bál, se dalo v pohodě zvládat, a navíc jsem měl štěstí na skvělou partu. Takže když jsem dostal nabídku na další kolo, neváhal jsem. Co by se taky mohlo posrat, že jo?

Možná jste už zaregistrovali, že poslední cca rok žijeme tak trochu jinak. Všechno je zavřený, nikam se nesmí, na horách je lidí jak v létě na náplavce a ulice měst jsou liduprázdný. Nebyli bysme ale v Kouli, kdybysme si s tim nedokázali poradit. A já tak dostal možnost bejt jednim z těch, co si A12 odcvičí komplet v domácích podmínkách. Trénink se upravil na míru dostupnýmu vybavení: hrazda, gymnastický kruhy, nějaký jednoručky, stojan na dřepy. That’s it.

Nejvíc mě na domácí A12 překvapilo asi to, že jsem neměl problém se ke cvičení dokopat. Spíš naopak. Vstával jsem ráno před 7:00 a odcvičil si trénink ještě předtím, než se vzbudil zbytek rodiny. Díky tomu jsem měl čas jak na práci, tak na rodinu a homeschooling. Naopak nejtěžší pro mě bylo se sebrat a jít ven. Běhání na podzim a v zimě sice zní šíleně idylicky – barevný listí, krajina jak z Mrazíka, křupající sníh – ale realitou byl spíš déšť, bahno, zima a tma. Mít kolem domu lesy a pole má holt výhody i nevýhody 🙂

Kdybych ze všech těch změn, který se v mym životě díky Amazing 12 staly, měl vypíchnout jednu jedinou, pak by to bylo jednoznačně stravování. Nikdy dřív jsem jídlo nějak extra neřešil a jedl tak nějak co mi přišlo pod ruku. Amazing12 mi dal do ruky jasnej návod, jak, co a kdy jíst. A světe div se, funguje to a hlavně je to dlouhodobě udržitelný. Z „diety“ (zdravim Radara) se stal běžnej stravovací návyk, na kterym do budoucna nehodlám nic měnit. Protože stejně jako celej program funguje. Skvěle.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!