Lucie. O tři velikosti hezčí zadek

Před Amazing 12 neměla Lucie nikdy činku v ruce. Popravdě nedělala ani žádné sporty. Do programu nastoupila s nulovou silou a příšernými stravovacími návyky. Ve snaze zhubnout jedla buď nesmysly (polystyreny a nízkotučné výrobky bez chuti…) nebo vůbec. Jak sama řekla, během A12 jedla víc než kdykoli předtím – a přesto zhubla.

Jo a kromě toho slušně zesílila!

Proč jsem šla do Amazing 12?

“Vždycky jsem brutálně hejtovala fitka a celou kulturu kolem činek. Vyzkoušela jsem snad všechny možný přiblblý cvičení (spinning, kruháče, trampolíny, Jillian…) a diety (počítání kalorií, Dukan, nízkotučná dieta) a nikdy jsem nedosáhla valnýho výsledku.

Tak jsem si prostě řekla, že těm činkám dám šanci a děj se vůle Boží.”

Výkony, na které jsem hrdá

Shyb! Před Amazing 12 jsem se ani neudržela na hrazdě – a o tři měsíce později jsem dala 3 shyby.

Kromě toho jsem měla obrovskou radost, když jsem zaběhla 20 sprintů do kopce – já, která nikdy nedoběhla tramvaj. Respektive ani nezkoušela doběhnout…

Na pozvedu jsem se zlepšila z 50 na 90kg a na benči z 30 na 50. Říkal trenér, že na holku, co začala před třema měsícema cvičit to není úplně špatný. (pozn. trenéra: Lucie pilně pokračovala s tréninkem dál a za další tři měsíce dala na benči 65kg – tedy svou vlastní váhu. To taky celkem ujde.)

Co mi Amazing 12 dal?

Bude to znít jako největší klišé, ale změnilo mi to život. Poprvý v životě jím v podstatě všechno, nemám z jídla výčitky a užívám si ho. Trénink už neberu jako nutný zlo, ale něco, na co se těším a co mi fakt pomáhá na psychiku. Když mě někdo naštve, většinou trhnu rekord na dřepu. 🙂

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!