Jak se po dvaceti letech zlepšit v běhu.

“Stručně řečeno jsem začal svůj život nedávno rozdělovat na dobu před Amazing 12 a po Amazing 12. Moje JÁ před A12 mělo sebevědomí na rozdávání, to ano. Dokud jsem si nemusel sundat tričko. Potom už jsem byl jen průměrně namyšlený playboy ? Moje JÁ po A12 nemá už vůbec žádné zábrany co se odkládání oděvů týká. Navíc jsem díky všem těm zvednutým tunám železa mnohem skromnější a také samozřejmě chytřejší. Navíc jsem vše zvládl v suchém tričku. Program Amazing 12 můžu doporučit ještě z jednoho důvodu. Ten si ale s dovolením nechám pro sebe ?”

Poznámka kouče: Ten důvod by mě fakt celkem zajímal… No nic. Za sebe můžu říct, že pro mě největším achievmentem bylo, když si Libor zlepšil rekordy v běhání – po dvaceti letech.

Proč do toho šel?

Upřímně? Zbylo to na mě, když jeden z kolegů z Fajn Radia pro časovou vytíženost nemohl nastoupit. Naštěstí. Protože všechny ty “železný koule” a “kruháče” mě dost bavily. Až tak, že v něčem hodně podobném stále pokračuji.

Výkony, na které je hrdý

Naprosto všechny samozřejmě. Mám dokonce čím dál tím silnější pocit, že jsem po A 12 něco jako Superman. A Batman. Ale hlavně Deadpool. Nevím kolik jsem po absolvování Amazing 12 zvednul na benč, nebo kolik jsem udělal shybů a upřímně řečeno mi o to nikdy nešlo. Jen jsem na tom po všech stránkách líp. Tečka.

Co mi Amazing 12 dal?

Báječné týdny v gymu, kam jsem chodil skoro stejně rád jako na nějakou party. Amazing 12 mi dal po mnoha letech bez zlepšování i mnohem lepší časy a hlavně pocit z běhání. Dal mi i fotky, které vidíte vedle a které mi na Facebooku palcem nahoru ohodnotily i dvě moje krásné dcery, Bára a Tereza. Oběma je “trochu” přes dvacet a pochvala od nich je jednoduše amazing 🙂

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!