Sebevědomí na oběžné dráze

Upřímně, před nástupem do Amazing 12 jsem moc nevěřil tomu, že to Leni zvládne na 100%. Vlastně jsem nečekal ani 50%. Očekával jsem plnou hubu keců, výmluvy, proč to nejde, pozdní příchody na trénink, sabotování a tak. Musím uznat, že jsem se trochu přepočítal…

Leni celý program, domácí úkoly, jídlo i odpočinek dodržovala do puntíku, na což se dá říct jen RESTEKP!

Řekl bych, že překonala sama sebe – a výsledek stojí za to. Leni byl jeden z těch případů člověka, co se mi týden za týdnem měnil před očima. Nejen po stránce fyzické (zhubla, zesílila jak prase a dostala se do skvělé kondice), ale především po stránce mentální. Sebevědomí se jí z totálního dna dostalo někam hodně nahoru a já tak mohl být svědkem proměny z uplakané holčičky na sebejistou ženskou. Jdu si sebrat spadlou bradu, fakt.

– kouč Radar

Proč jsem šla do Amazing 12?

Byl to hec sama se sebou, jestli celý program vůbec dokončím, a zvědavost, jak moc a v čem se dokážu fyzicky během 3 měsíců změnit. Velkou roli hrála i za “5 minut A12” potřeba od základů změnit přístup sama k sobě a k životu. Do doby před A12 jsem se plácala ve své betonem obrněné introvertní bublině a pojem sebevědomí a sebedůvěra pro mě byl hodně sprosté slovo.

Na jaké výkony jsem hrdá?

Toho je taky spousta. Z hlediska tréninků asi prolomení hranice původního maxima 60kg na pozvedu a dřepování s 50kg činkou. V půlce programu jsem zaběhla svých prvních 10km v absolutně fa-móz-ním čase. Jsem hrdá na ty dny, kdy jsem byla mentálně rozhozená, ale přesto jsem na trénink došla a odcvičila ho. Nejvíc jsem ale hrdá na výkony, které se “překlopily” do života mimo gym – disciplína a to, že v tréninku pokračuju dál, přístup k problémům a řešení každodenních situací jako by to byla jen těžká činka, která potřebuje zvednout atd.

Co ti Amazing 12 dal?

Amazing 12 mi dal hodně… Vážně. Dal mi pocit, že na sebe můžu být pyšná a můžu se mít ráda. Dal mi sebevědomí a představu, jaká je má hodnota. Asi poprvé za svůj dospělácký život si vážím sama sebe a nemám tendenci se sabotovat, nebo se nechat od ostatních ubíjet, protože to bylo dlouho velké téma mého osobního života. Odezněly mi depresivní relapsy, které mě vyřazovaly z běžného života. Uvědomila jsem si taky, že jsem MNOHEM silnější člověk, než jak jsem měla do doby před A12 pocit. Introvertovi v sobě jsem dala sbohem, otevírám se mnohem víc světu a lidem, a moje sebevědomí po skončení A12 létá někde po oběžné dráze. Navíc jsem našla v hardstyle gymu Železné koule svůj “druhý” domov a spoustu nových přátel.

Jaká je moje oblíbená postava ze Star Wars?

Hádejte.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!