Trénink mi dal víru ve vlastní tělo

Před absolvováním celého programu zvládl Jirka sotva jeden shyb a měl toho doslova plný zuby. Po dvanácti týdnech jich na hrazdu nasekal rovnou 7 (6 podhmatem a 1 nadhmatem). Navíc úplně fenomenálně zhubnul ze 108kg na 95kg.

Jirka nevynechal jediný trénink, nikdy si nestěžoval a neremcal na cokoliv během celých tří měsíců. Naopak ještě fungoval jako skvělá podpora ostatním lidem ve skupině.

Proč jsem šel do Amazing 12?

Do Amazing 12 jsem šel na popud vlastní ženy, jelikož rok po svatbě jsem i přes předsvatební sliby měl stále stejnou formu, figuru, styl stravování etc. A jelikož mně samotnému to nešlo změnit, přihlásila mě k výroči svatby do Amazing 12 ona.

Na jaké výkony jsem hrdý?

Můj největší výkon, a na co jsem opravdu hrdý je, že jsem byl schopný se ke konci Amazing 12 vytáhnout na hrazdě ne jednou, ani dvakrát, ale hnedle 6x podhmatem a 1x nadhmatem. Zlepšení z 0 na 7 za necelé 3 měsíce při mé váze je něco, co jsem si ani neuměl představit. Já si doufal na 2 shyby, ale 7 mě velmi překvapilo.

Co ti Amazing 12 dal?

Amazing 12 mi dal víru ve vlastní tělo, že je vůbec schopné tak razantní změny, respektive vůbec nějaké změny. Protože změnit jsem se pokoušel opakovaně a neúspešně. Až s Amazing 12 to vyšlo, a pokračuju dál.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!