Dominika P.

Tentokrát vám neukazujeme proměnu v naší klasický mřížce, ale tak, jak si ji Domča nahrála na svůj IG včetně jejího komentáře, protože je to krásně autentický a to se nám líbí!

“Dneska je to přesně měsíc od ukončení programu Amazing 12.

Chtěla jsem si dát trošku odstup, abych si to hezky uležela v hlavě. Byla to totiž docela jízda. Skočil nám do toho covid, takže po měsíci, kdy tréninky začaly být challenging jsme byli vysláni z gymu domů. I s velkou činkou, kotoučema, kettlebellema a ‘’museli’’ si trénink 5x týdně odjet sami.

Zas se ale hodilo, že jsme nemuseli nikam dojíždět, a tak ušetřili hromadu času. Ten se hodil, protože jsem ještě 4x týdně běhala. Někomu se takový program může zdát náročný, vyčerpávající či dokonce přehnaný, ale mně to nepřišlo strašný vůbec, čestný!  Já si to strašně užívala. Jediný na co to bylo náročný, byl čas, který si musíte na sebe najít. Namožená nebo unavená jsem byla minimálně.

Takhle v karanténě se tento režim hodil. Měla jsem co dělat a měla řád, ale nebudu vám lhát. Po pár týdnech jsem to na chvilku proklínala, dostala krizičku a chtěla si na týden odpočinout. (Co bych za to teďka dala, že !)

Byla to fakt makačka, šílená (!), ale můžu vám říct, že čert vem, že se mi svaly přeformovaly a postava díky tomu vypadá trošku jinak. Na kila mám furt úplně stejně – tady máte další příklad toho, že číslo na váze klame.

Získala jsem toho daleko víc. Během celýho programu jsem se cítila jak bůh! Psychicky i fyzicky. Zmizely mi moje otřesný bolesti hlavy (náhoda, že mi 2 lékaři říkali, že to mám z jídla a změnila jsem celý jídelníček?) a konečně po dlouholetých bojích, mi nebylo z jídla 24/7 zle. Nic se mi nevracelo, z ničeho mě nebolelo břicho, z ničeho nic mi tyhle problémy zmizely. Pokud taky takhle trpíte, tak víte, jak obtěžující to je.

Proto říkám, i kdybych vypadala po A12 stejně jako na začátku, tak mi to je jedno, protože mě to zbavilo toho, co mi život děsně komplikovalo. Ale je to příjemný bonus.

A víte, co dál jsem získala?

Na konci jsem několikrát zvedla to, co na začátku na max jednou.

Udělám široký shyby nadhmatem. Rovnou 3 za sebou.

Zpevnil se mi můj vykloktanej děsně bolavej kotník.

Začla jsem zase s radostí běhat.

Takže děkuju všem ze Železný koule, strašně strašně moc. Jste láska!”

Víte, o tomhle to přesně je.

Jasně, estetickej výsledek je příjemná věc, ale my už ho po těch letech bereme fakt spíš jako příjemnej bonus.

To, že si u nás někdo vyřeší zdravotní problémy, je nejlepší pocit na světě.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!