Shyby? Z nuly na… hodně!

Společně s Lucií a Liborem byl Cigi jeden z účastníků Fajn výzvy a tvořil tu část pánského zastoupení, která byla absolutně mimo jakoukoli fyzickou kondici. Krásně to bylo vidět na hrazdě a na Cigiho chabém pokusu o shyb. Neudělal ani jeden. Ano, bavíme se o čisté nule…

No, ale o deset týdnů později jich v rámci tréninku nasekal kolem padesáti za velmi krátký časový úsek. To je bezprecedentní silové zlepšení a také jeden ze způsobý, jak udělat kouče šťastným!

Proč jsem šel do Amazing 12?

V první řadě proto, že jsem to měl zadarmo. A v druhý, protože jsem chtěl zjistit, co je ve mně a jestli to vážně funguje. A světě div se, vousatej pán měl pravdu, funguje.

Na jaké výkony jsem hrdý?

Jednoznačně to, že jsem se 12 týdnu vydržel dívat na Radara… To, že jsem dokázal ke konci programu shybovat, přežil ultimátní cardio kruháč, zvládnul udělat 300 swingů za deset minut, vysprintoval 20 krát kopec a mohl běžet dál, to taky nebylo k zahození.

Co ti Amazing 12 dal?

Změnilo mi to pohled na cvičení, na tu celkovou gym kulturu, kterou jsem nikdy neuctíval. Ty lidi nekecaj a makaj! Výrazně se mi také zvedlo sebevědomí. Do výtahu se teď vejdu už jen já a moje ego. A rozhodně mi program amazing 12 ukázal, že nic není nemožný. Limity jsou od toho, aby se překonávaly.

Chceš se taky dostat do životní formy?

Klikni na tlačítko, vyplň formulář a sjednej si nezávaznou konzultaci!